Polepszenie bazy dydaktycznej gimnazjum

godlo-flaga-2Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Dziewieniszkach otrzymało wsparcie finansowe w sumie 3182.19 EUR w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

tablicaekrano-nuotrauka-2022-11-17-154520Otrzymane finansowanie zostało przeznaczone na zakup tablicy interaktywnej (jak też urządzeń potrzebnych do tablicy) i komputera. Zostały też kupione kolorowe wstążki szarfy gimnastyczne dla uczniów kółka tanecznego.

dywan-dzieciomNatomiast grupa przedszkolna naszego gimnazjum nabyła dla dzieci dywan do gier.

Otrzymane środki pomogły nam w zapewnieniu niezbędnych potrzeb.

Społeczność gimnazjum oraz oddziału żłobka-przedszkola kieruje wyrazy wdzięczności za okazaną pomoc.

Informacja gimnazjum