Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

aW dniu 15 lutego w naszym gimnazjum bodbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Dziewieniszkach również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie.  Przybyli goście zebrali się w auli gimnazjum i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, konkursy dla babć i dziadków, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć. Babcie z dumą patrzyły na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie Babcie zostały zaproszone na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i babć!

Nauczycielka klas początkowych Jania Chorunżaja