Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Dziewieniszkach- zwycięzcą konkursu „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel”!

dyplom-001-128 listopada odbyła się uroczystość podsumowania corocznego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie „Macierz Szkolna” „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel” .W 24 edycji w kategorii szkół rejonowych miano najlepszej przyznano naszemu Gimnazjum. Wyniki egzaminów maturalnych naszych maturzystów 2018 roku  są dobre i bardzo dobre. Niemała  w tym zasługa naszych nauczycieli.Wyróżnieni nauczyciele: Lilia Urbielewicz – nauczycielka jezyka rosyjskiego, Walentyna Cwilik – nauczycielka biologii, Grażyna Giedrojć – nauczycielka informatyki. Serdecznie gratulujemy! Całej zaś społeczności Gimnazjum życzymy cieszyć się z sukcesów i dążyć do następnych zwycięstw.