Wycieczka do Wilna

210 czerwca uczniowie klasy 8 i I g zwiedzili Wilno.  3Spacerowali ulicami starówki wileńskiej, zwiedzili muzeum na Górze Gedyminasa, z której obejrzeli panoramę miasta. Przy bardzo dobrej pogodzie miasto wyglądało czarująco. Wycieczkowicze byli pod wrażeniem.

Dzielimy się fotomigawkami z wycieczki.

Uczniowie klasy 8 i I g

Ostatni dzwonek w klasach 1- 4

dobra-nauka9 czerwca odbył się ostatni dzwonek dla uczniów klas początkowych. Największą atrakcją dla dzieci była niespodzianka od rodziców uczniów 4 klasy. A mianowicie był to Miś Panda, który bawił dzieci, tańczył oraz wręczył medale. Potem uczniowie pokazali dla zebranych w sali rodziców piękny koncert. Uczniowie zatańczyli polonez oraz przedstawili przeplatanķę z pieśni, wierszy i układów tanecznych.
Obecna na uroczystości wicedyrektor Grażyna Giedroit życzyła wszystkim dzieciom udanych wakacji i wręczyła uczniom wyróżnienia za wspaniałą, bardzo dobrą i dobrą naukę. Uczniowie 4 klasy otrzymali świadectwa wykształcenia początkowego.
Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji!
M. Stasiunienie, starszy nauczyciel klas początkowych