Spotkanie ze sportowcami

Uczniowie 3 i 4 klas 22 września pojechali do Solecznik na spotkanie ze sportowcami. W Solecznikach gościli Ace Jekson i Buckets Blake, koszykarze z Ameryki, którzy przeprowadzili zajęcie sportowe i opowiedzieli swoją historię sportową. Spotkanie nam wszystkim spodobało się.

Jurij Tomiełait, uczeń 4 klasy

harlem-jolantaharlem-34harlem-daniel

Wycieczka do Pałacu Władców

21 września bieżącego roku my, uczniowie III G. i IV G. klasy odwiedziliśmy Pałac Władców w Wilnie w ramach festiwalu edukacyjnego. Lekcję nam przeprowadzili dwie panie z Muzeum z Białej Podlaskiej w Polsce. Lekcja była poświęcona Annie z Sanguszków z dynastii Radziwiłłów. Później nas czekało bardzo ciekawe zajęcie – zdobienia talerzy porcelanowych w stylu lat, w których żyła Anna z Sanguszków Radziwiłłowa. Nam bardzo
spodobało się to zajęcie. Później nasze wspaniałe prace były wystawione w naszym gimnazjum, żeby każdy mógł obejrzeć je. Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom tego zajęcia.

uczennica klasy III g. Eryka Wasilewskitie

KODAK Digital Still CameraKODAK Digital Still Camera