Tradiciniame „Rudeniniame krose“ mūsų gimnazijos sportininkų medaliai

Šių metų rugsėjo 27d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo „Rudeninio kroso“ bėgime, kurį tradiciškai organizavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla. Vaikinų grupėje vyko didelė konkurencija, dalyvių buvo daug ir visi norėjo pasiekti geriausią rezultatą. Tačiau mūsų gimnazijos berniukams nepavyko iškovoti prizinių vietų. Merginų grupėje konkurencijos taip pat užteko, bet mūsų gimnazijos atstovės buvo nusiteikusios kovingai. Merginos užėmė prizines vietas ir buvo pakviestos ant pakil0s bei apdovanotos aukso ir sidabro medaliais. Viktorija Vasilevskaja (IIIG kl.) užėmė II-ąją vietą, o Ilona Masian (IG kl.) – I-ąją vietą. Gimnazijai įteikta padėka už dalyvavimą renginyje.

Dėkojame Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai už šauniai organizuotą sporto renginį ir galimybę sudalyvauti jame.

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė

Išvyka į karo technikos ir transporto muziejų

Š. m. rugsėjo 26 d., mes,  II G klasės mokiniai su klasės vadove Anželika Banel lankėmės Vytauto Didžiojo karo transporto ir technikos muziejuje Vilniuje. Turėjome progą pamatyti per šimtą Lietuvos kariuomenės technikos pavyzdžių, atspindinčių laikotarpį nuo 1990 metų iki šių dienų. Muziejuje eksponuojami karinių jūrų pajėgų kateriai, karo laivų ginkluotė, torpedų paleidimo aparatai, įvairi ratinė ir vikšrinė technika: šarvuočiai, automobiliai, visureigiai, benzinvežiai, tankai. Muziejaus darbuotojai mums įdomiai papasakojo apie visus eksponatus, kuriais ypač domėjosi mūsų klasės vaikinai, bet didžiausia pramoga buvo, kai eksponatus leido paliesti rankomis, o į kai kuriuos netgi įlipti.

II  G klasės mokiniai

KODAK Digital Still Camera

„Patyčių prevencijos Abėcėlė“ Šalčininkuose

Rugsėjo 22 dieną 3,4 klasių mokiniai vyko į Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos stadioną, kur lankėsi krepšinio cirku vadinamo „Harlem Globetrotter“ kolektyvo nariai „Buckets“ Blake ir „Ace“ Jackson. Svečiai visame pasaulyje žinomi, kaip „geros valios ambasadoriai“, pristatė Šalčininkų rajono mokiniams programą „Patyčių prevencijos Abėcėlė“, kuri yra skirta 6-12 metų vaikams. Jie norėjo pasidalinti mintimis apie tai, kad patyčias galima užbaigti pasitelkiant tris dalykus: veiksmą, drąsą ir užuojautą. Svarbi patyčių ir smurto prevencijos žinia buvo perteikiama vaikams pasitelkiant Harlem Globetrotters krepšininkų išlavintą kamuolio valdymo techniką bei jiems būdingą humoro jausmą.

harlem-34

Išvyka į Valdovų rūmus

Šių metų rugsėjo 21 d., mes, III G. ir IV G. klasių mokiniai, apsilankėme Valdovų rūmuose Vilniuje, edukaciniame festivalyje. Mūsų gimnazijos mokiniams pamoką vedė dvi nuostabios mokytojos iš Lenkijos. Jos papasakojo mums Anos iš Radvilų dinastijos biografiją. Vėliau mūsų laukė labai įdomus užsiėmimas – piešimas ant porcelianinių lėkščių. Parsivežus mūsų kūrybos darbelius gimnazijoje vyko paroda. Išvyka į Valdovų rūmus mums labai patiko. Mūsų gimnazijos mokinių vardu dėkojame organizatoriams už šį renginį.

III G klasės mokinė Kamila Stančik

KODAK Digital Still Camera

Mokslo ir žinių dienos šventė gimnazijoje

20170901_092041Šių metų rugsėjo 1-ąją dieną pirmasis skambutis subūrė visus gimnazijos bendruomenės narius į Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos kiemą. Šventę pradėjome Lietuvos ir gimnazijos himnais. Gimnazijos direktorė D. Anichovskaja tarė gražius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams bei mokytojams.  Pirmokams, kaip ir kasmet, įteikė pirmoko pasą. Taip pat šventėje dalyvavo ir gražius palinkėjimus tarė viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Andžejus Urbelevičius ir Dieveniškių seniūnijos seniūnė Česlava Marcinkevič. Seniūnė kartu su mokyklos bendruomene labai džiaugėsi naujai įrengtu sporto aikštynu, kurio statybas finansavo kūno kultūros ir sporto departamentas kartu su Šalčininkų rajono savivaldybe. Taip pat šiemet gimnazija turi naują mokyklinį autobusiuką, kurį skyrė Švietimo ir mokslo ministerija.