Święto Babci i Dziadka w gimnazjum

20180123_104634Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez w naszym gimnazjum. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.  Dnia 23 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z paniami przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom  i babciom życzenia, zaśpiewały piosenki, zatańczyły tańce, przedstawiły bajkę „Rękawiczka”. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne kolorowe kwiatki.  Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Olga Kropa, nauczycielka klas początkowych