Święto zakochanych

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji w szkołach. Poczta walentynkowa, wspólna zabawa, dyskoteka to coś co uczniowie naprawdę uwielbiają.

Samorząd uczniowski na czele z uczniami klasy IIG zorganizował wspaniała zabawę, która odbyła się w przede dniu święta zakochanych. Uczniowie klas 5- IG brali udział w zabawach, wróżbach i tańcach, bawili się wesoło. Nie zabrakło radości atmosfery walentynkowej.

Serdeczne podziękowania składamy wychowawczyni klasy IIG Anżelice Banel za pomoc w organizacji święta i upiększenia auli. Dziękujemy i życzymy wszystkim, aby nastrój walentynkowy panował w życiu każdego nie tylko w Dniu Zakochanych.

20180212_140542

Organizatorzy IIG klasa i samorząd uczniowski