Švenčiame Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį

20180216_1303222018 m. vasario 16 dieną mūsų gimnazijos IIIG ir IVG klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo iškilmingoje eisenoje, skirtoje paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Šalčininkuose. Prie Šalčininkų bažnyčios susirinko daug rajono gyventojų, įvairių įstaigų, gimnazijų atstovų. Visi kartu žygiavome nuo bažnyčios iki savivaldybės aikštės. Savivaldybės aikštėje klausėmės rajono mero sveikinimo kalbos, stebėjome šventinius saliutus. Buvome linksmai nusiteikę, patenkinti, kad tapome tokio gražaus renginio dalyviais.

Kamila Stančik, III G kl.

Dveji medalių komplektai slidinėjimo varžybose, skirtose Lietuvos Valstybės šimtmečiui paminėti

27867431_478742142521514_3619431758818108650_nVasario 15 d. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus Gimnazija dalyvavo, jau tradicija tapusiose, slidinėjimo varžybose, skirtose vasario 16-ajai paminėti. Šių metų varžybos buvo ypatingos ne tik prizinių vietų gausa, bet ir tuo, kad jos buvo skirtos paminėti valstybės šimtmetį!
Mūsų gimnazijos komandas atstovavo šie mokiniai: Renata Davliaševič (IIg kl.), Viktorija Vasilevskaja (IIIg kl.), Jan Tomaš Malikas, Ernestas Ščiglo (abu IVg kl.) ir iškovojo 1-ąją vietą, pasipuošė aukso medaliais bei laimėjo taurę. O Evelina Žibort (IIIg kl.), Ilona Masian, Edvin Žuras ir Tomas Junevičius (visi Ig kl.) – 2-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais! Džiaugiamės mūsų sportininkų sėkme! Ir nuoširdžiai dėkojame Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai už puikiai organizuotą renginį ir galimybę jame sudalyvauti!

Užgavėnių šventė

28534289_1616373181751909_1832385931_n Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį bei žyminti paskutinę žiemos mėsiedo dieną. Šventė žavi liaudiško humoro grožiu ir kūrybingumu. Pagrindiniai šventės simboliai – persirengėliai, kaukės, blynai, Lašininio ir Kanapinio kova, Morės deginimas.

Mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai organizavo trumpus žaidimėlius, vaikšiojo vaizduodami šventės simbolius – Lašininį ir Kanapinį, čigones, velniukus ir pan. Užeidami į kiekvieną klasę ir pas kiekvieną gimnazijos darbuotoją, aštuntokai dainavo dainas, žaidė žaidimus, vaišino skaniais blynais.

8 klasės vadovė Diana Krečienė