Prezenty od Mikołaja

116 grudnia uczniowie  Gimnazjum im. Adama Mickiewicza z niecierpliwością wyczekiwali Mikołaja, który przywiózł wymarzone prezenty. Otóż dzieci jeszcze w listopadzie napisały listy do Mikołaja, w których wyraziły swoje prośby i marzenia, co by chciały otrzymać na Święta. Pisali wszyscy, i mali i starsi, a listów było prawie sto.

A tym Mikołajem jest pan Wojciech Sarnowski, prezes Fundacji Rodakom, który już po raz kolejny robi dla naszych dzieci niespodzianki. Do Akcji Spełnienia Marzeń dołączyło się niemało ludzi o szlachetnym sercu: to są  przyjaciele, znajomi, krewni państwa Sarnowskich jak też ludzie dobrej woli. Dziękujemy Wam, drodzy Rodacy za piękny uczynek, który porusza nasze serca: każde dziecko otrzymało właśnie to, o co prosiło, a nawet więcej.   Czujemy się naprawdę wyróżnieni.319569480_660774079082173_3956946005309383665_n

Dzieci i młodzież szkolna dziękowała dla Darczyńców dedykując im świąteczny koncert.

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy tak wspaniałych Przyjaciół, dzięki którym  Święta Bożego Narodzenia mają cudowną moc, moc spełniania życzeń.