Savaitė „Be patyčių“

socDieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija paminėjo savaitę „Be patyčių“, kuri tęsėsi kovo 25 – 29 dienomis. Šią savaitę, mokiniai rengėsi spalvotai, dalino vienas kitam šypsenas, komplimentus, piešė piešinius, „kepė“ draugystės pyragą, siūlė pyragui pagrindinius komponentus, kaip pagarba, supratimas, pasitikėjimas, draugiškumas, meilė.
Ačiū visiems dalyvavusiems.
Daiva Bludnickaitė, socialinė pedagogė

„Svajonių komanda“ projekto dalyvių užsiėmimas lopšelio-darželio auklėtiniams

dzieciKovo 29 d. mūsų gimnazijos mokinių Emilijos, Jolantos ir Sabrinos „Svajonių komanda“ projekto dalyvės savarankiškai suorganizavo ir pravedė užsiėmimą Dieveniškių lopšelio – darželio auklėtiniams. Užsiėmimo tema „Ekologija ir sportas“ iš karto sudomino mažuosius dalyvius. ☘️Pradžioje susipažinome, tada visi kartu prasimankštinome. Tuomet mergaitės parodė trumpą filmuką apie ekologiją ir pateikė įdomias užduotėles apie rūšiavimą. Taip pat vaikai nusipiešė savo delnus ir išsikirpę apklijavo Žemę – tai simbolis, kad mylime ir saugome savo planetą. Darželinukai sėkmingai atliko visas užduotis ir įtvirtino žinias apie ekologiją.
Mažiesiems draugams įteikėme ir saldžias dovanėles – vaisius ir saldumynus.
Fizinio ugdymo vyr. mokytoja Diana Krečienė