Gimnazija ieško ikimokyklinio ugdymo mokytojo.

foto-gimnazjum-widok-2016-2017-kopija1Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius) ieško ikimokyklinio ugdymo mokytojo.

Ugdymo kalba – lenkų

Pareigybės pavadinimas: Ikimokyklinio ugdymo mokytojas.

Darbo krūvis: 1,0 etatas (ugdymas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse)

Darbo sutarties rūšis: neterminuotą.

Bazinis (tarifinis) darbo užmokestis (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas) priklauso nuo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo (nuo 1508,46 iki 1657,26 Eur neatskaičius mokesčių).

Kvalifikaciniai reikalavimai: aukštasis arba aukštesnysis pedagoginis išsilavinimas, ikimokyklinio/priešmokyklinio (pradinio) ugdymo mokytojo kvalifikacija.

Dokumentai, kuriuos būtina pateikti:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje,
  2. asmens tapatybės patvirtinančio dokumento kopiją,
  3. išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas,
  4. gyvenimo aprašymą.

Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų pateikimo adresas: Geranionų g. 32, Dieveniškės, LT-17138, Šalčininkų r.

Telefonas pasiteirauti: 838054240, el. adresas : mickeviciaus.dieveniskes@damg.lt

Data, iki kurios pateikiami dokumentai: 2023-09-12

Atranka vyks 2023-09-15  Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje.

Pretendentai  dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pastaba: kelionė į darbą ir atgal yra kompensuojama.