Švenčiame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

fotoMes, Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos bendruomenė, švęsti  34-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos metines pradėjome penktadienį, kovo 8 d. Į Dieveniškių laisvalaikio salę gausiai susirinkusiems žiūrovams mokiniai atliko programą ,,Lietuvos laisvės keliu‘‘. Dainavo, deklamavo, šoko nuo jauniausių – ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus vaikų –  iki vyriausių mokinių. Žiūrovai negailėjo plojimų jauniesiems artistams.

Kovo 11 d. 7 ir 8 klasių mokiniai  su savo vadovėmis Julyte Česiuliene ir Diana Krečiene dalyvavo šventiniuose renginiuose Šalčininkuose – meldėsi už Lietuvą šv. mišiose  Šv. Apaštalo Petro bažnyčioje, klausėsi valstybinio choro ,,Vilnius‘‘ atliekamų dainų Šalčininkų kultūros centre.

J. Česiulienė, lietuvių kalbos mokytoja