,,Studijos 2017“

ooooo0000000000Š. m. vasario 2 d. III G ir IV G klasių mokiniai apsilankė parodoje ,,Studijos 2017“,studijos-2 kurioje galėjo susipažinti su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su studijų galimybėmis ir karjeros perspektyvomis. Mokiniai aplankė profesinių bei aukštųjų mokyklų stendus, pabendravo su mokyklų atstovais.

Parodos tikslas – padėti atpažinti savo stipriąsias savybes, suteikti žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią ASMENYBĘ.

Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS. Tai galimybė savarankiškai ieškoti atsakymų, nebijoti iššūkių ir netradicinių sprendimų, drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori.

Gimnazijoje mokiniai įrengė stendą, kuriame  paviešino gautą parodoje informaciją apie studijų galimybes.

Danuta Sobol