Dieninė stovykla ,,Kūrybiškas krašto pažinimas“

KODAK Digital Still CameraNuo birželio 5 iki 16 dienos Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje buvo organizuota dieninė vasaros stovykla 5-8, IG-IIIG klasių moksleiviams. Stovyklos veiklą organizavo mokytojai, dirbantys šiose  klasėse bei stovyklos vadovė socialinė pedagogė Anželika Moroz. Mokiniai pusryčiavo ir pietavo mūsų gimnazijos valgykloje nemokamai.

Dvi savaites mokiniai noriai lankė stovyklą, kartu su draugais žaidė, sportavo, dainavo, šoko, vyko į   kultūrines pažintines ekskursijas, dalyvavo konkursuose. Stovyklautojai aplankė Adomo Mickevičiaus muziejų, Norviliškių pilį, Poškonių etnografinį muziejų, Bėčionių piliakalnį, Grybiškių ąžuolą, Gaujos mokomąjį taką. Taip pat pasinaudojo galimybe paplaukioti laivu Neryje.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė