Tradiciniame „Rudeniniame krose“ mūsų gimnazijos sportininkų medaliai

Šių metų rugsėjo 27d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo „Rudeninio kroso“ bėgime, kurį tradiciškai organizavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla. Vaikinų grupėje vyko didelė konkurencija, dalyvių buvo daug ir visi norėjo pasiekti geriausią rezultatą. Tačiau mūsų gimnazijos berniukams nepavyko iškovoti prizinių vietų. Merginų grupėje konkurencijos taip pat užteko, bet mūsų gimnazijos atstovės buvo nusiteikusios kovingai. Merginos užėmė prizines vietas ir buvo pakviestos ant pakil0s bei apdovanotos aukso ir sidabro medaliais. Viktorija Vasilevskaja (IIIG kl.) užėmė II-ąją vietą, o Ilona Masian (IG kl.) – I-ąją vietą. Gimnazijai įteikta padėka už dalyvavimą renginyje.

Dėkojame Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai už šauniai organizuotą sporto renginį ir galimybę sudalyvauti jame.

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė