„Patyčių prevencijos Abėcėlė“ Šalčininkuose

Rugsėjo 22 dieną 3,4 klasių mokiniai vyko į Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos stadioną, kur lankėsi krepšinio cirku vadinamo „Harlem Globetrotter“ kolektyvo nariai „Buckets“ Blake ir „Ace“ Jackson. Svečiai visame pasaulyje žinomi, kaip „geros valios ambasadoriai“, pristatė Šalčininkų rajono mokiniams programą „Patyčių prevencijos Abėcėlė“, kuri yra skirta 6-12 metų vaikams. Jie norėjo pasidalinti mintimis apie tai, kad patyčias galima užbaigti pasitelkiant tris dalykus: veiksmą, drąsą ir užuojautą. Svarbi patyčių ir smurto prevencijos žinia buvo perteikiama vaikams pasitelkiant Harlem Globetrotters krepšininkų išlavintą kamuolio valdymo techniką bei jiems būdingą humoro jausmą.

harlem-34

Išvyka į Valdovų rūmus

Šių metų rugsėjo 21 d., mes, III G. ir IV G. klasių mokiniai, apsilankėme Valdovų rūmuose Vilniuje, edukaciniame festivalyje. Mūsų gimnazijos mokiniams pamoką vedė dvi nuostabios mokytojos iš Lenkijos. Jos papasakojo mums Anos iš Radvilų dinastijos biografiją. Vėliau mūsų laukė labai įdomus užsiėmimas – piešimas ant porcelianinių lėkščių. Parsivežus mūsų kūrybos darbelius gimnazijoje vyko paroda. Išvyka į Valdovų rūmus mums labai patiko. Mūsų gimnazijos mokinių vardu dėkojame organizatoriams už šį renginį.

III G klasės mokinė Kamila Stančik

KODAK Digital Still Camera