Mokslo ir žinių dienos šventė gimnazijoje

20170901_092041Šių metų rugsėjo 1-ąją dieną pirmasis skambutis subūrė visus gimnazijos bendruomenės narius į Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijos kiemą. Šventę pradėjome Lietuvos ir gimnazijos himnais. Gimnazijos direktorė D. Anichovskaja tarė gražius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams bei mokytojams.  Pirmokams, kaip ir kasmet, įteikė pirmoko pasą. Taip pat šventėje dalyvavo ir gražius palinkėjimus tarė viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Andžejus Urbelevičius ir Dieveniškių seniūnijos seniūnė Česlava Marcinkevič. Seniūnė kartu su mokyklos bendruomene labai džiaugėsi naujai įrengtu sporto aikštynu, kurio statybas finansavo kūno kultūros ir sporto departamentas kartu su Šalčininkų rajono savivaldybe. Taip pat šiemet gimnazija turi naują mokyklinį autobusiuką, kurį skyrė Švietimo ir mokslo ministerija.