Rajoninėse šaškių varžybose – bronzos medaliai

Balandžio 11 dieną, Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijoje įvyko Šalčininkų r. gimnazijų šaškių varžybos. Mūsų mokyklos komandai atstovavo IV g klasės mokiniai: Edvin Bicic, Ernestas Ščiglo, Natalija Antonovičiūtė ir Jan Tomaš Malikas.

Komanda savo grupėje sužaidusi 4 susitikimus pralaimėjo tik Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijai, lygiomis su Jano Sniadeckio gimnazija. Laimėjo du susitikimus – prieš Kalesninkų L. Narbuto, Jašiūnų M. Balinskio gimnazijas ir užėmė 2 vietą bei pateko į finalą. Finale su turimais 1,5 taško žaidė dar du susitikimus. Teko pripažinti Eišiškių gimnazijos pranašumą, tačiau pergalė prieš Butrimonių A. Krepštul gimnaziją padovanojo dar 3 taškus. Galutinėje turnyto lentelės rikiuotėje, tarp 9 rajono gimnazijų, mūsų komanda užėmė 3 vietą ir parsivežė bronzos medalius.

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė