Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 13 dieną mūsų gimnazijoje vyko renginys, skirtas Tarptutinei vaikų knygos dienai paminėti. Renginio tikslas – paskatinti vaikus skaityti. Dalyvavo priešmokyklinio amžiaus, pradinių klasių mokiniai. Renginio pradžioje minėme mįsles apie pasakas. Vaikai aktyviai dalyvavo, spėliojo pasakų herojus. Pirmos klasės mokiniai buvo priimti į gimnazijos skaitytojų gretas. Jie deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie knygą. Gimnazijos bibliotekininkė Tamara Jarmalovič supažindino su bibliotekos taisyklėmis, įteikė pirmokams Gerojo skaitytojo knygelę. Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti už aktyvų dalyvavimą piešinių konkurse. Dekojame pradinių klasių mokytojai Janiai Chorunžajai už pirmokų parengimą.

Lietuvių kalbos mokytoja Nijolia Narbutienė

Gimnazijos bibliotekininkė Tamara Jarmalovič