Projektas ,,Darnus gyvenimas šeimoje ir visuomenėje“

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMūsų gimnazijos bendruomenė nuo 2018 m. rugsėjo mėn. iki lapkričio mėn. vykdė  sveikatos projektą  ,,Darnus gyvenimas šeimoje ir visuomenėje“, kuris buvo finansuojamas Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Projekto tikslas buvo skatinti mokinius nuolat gyventi sveikai, kurti  brandžius  tarpasmeninius santykius, skiepyti mokiniams žinias apie lytiškumą  bei norą rūpintis savo ir kitų sveikata.

Projekto metu klasių vadovai kiekvienoje klasėje organizavo  diskusijas, užsiėmimus, skirtus mokinių savivertei didinti. Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai organizavo pamokas, skirtas mokinių higienos įgūdžiams  formuoti . Lektorius Jevgenij Fedotov pravedė mokymus mokiniams ir jų tėvams ,,Darnus gyvenimas šeimoje ir visuomenėje“.

Šis projektas visiems dalyviams suteikė naujų žinių ir įgūdžių bei paskatino suvokti, kad už savo sveiką gyvenseną kiekvienas  žmogus pats atsakingas. Padidėjo mokinių savivertė, jie tapo labiau motyvuoti sveikai, prasmingai gyventi, pasirinkti naudingą savo sveikatai laisvalaikį.

Danuta Anichovskaja