Išvyka į Vilnių

20191204_093527 20191204_111522Gruodžio 4 d. penktos, šeštos ir septintos klasių mokiniai išvyko į Vilnių. Lietuvos nacionaliniame muziejuje vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Lietuvos valstybės sukūrimas. Karalius Mindaugas“.  Istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka muziejuje paskatino mokinių smalsumą, norą pažinti ir didžiuotis savo krašto istorija. Vaikai sužinojo kaip buvo kuriama mūsų valstybė, su kokiais priešais teko kovoti Mindaugui. Mokiniai aiškinosi kokiomis savybėmis turėjo pasižymėti žmogus siekiantis tapti karaliumi, kuo karaliaus vainikavimas susijęs su popiežiumi, kuo kunigaikštis skiriasi nuo karaliaus, kodėl Valstybės diena yra viena svarbiausių istorinių švenčių. Aktyviai diskutavę mokiniai sudalyvavo teatralizuotame žaidime „Mindaugo karūnacija“.

Po užsiėmimo mokiniai apžvelgė muziejaus ekspozicijas, kurios pristato Lietuvos valstybės archeologiją, istoriją, etninę kultūrą.

Išvykos pabaigoje mokiniai  nusifotografavo prie Vilniaus Katedros aikštės Kalėdų eglės.