KVIETIMAS

szkola-001Sveiki visi, kurie mokėtės Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje. Sugrįžkite į mokyklinių metų prisiminimus, susitikite su klasiokais, mokytojais.  Pabūkime drauge, nors akimirkai sustabdykime gražiausių mokyklinių metų prisiminimus. Susitikimas vyks Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje 2020 m. vasario 1 d. 17:00 val.

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Dziewieniszkach serdecznie zaprasza wszystkich swoich absolwentów oraz byłych nauczycieli na Spotkanie Absolwentów, które będzie miało miejsce w dniu 1 lutego b.r. o godz. 17:00 auli gimnazjum.

Девянишкская гимназия им. Адама Мицкевича приглашает своих бывших учеников и учителей на традиционную Встречу Выпускников, которая состоится 1 февраля 2020 г. в 17:00 часов.