Pamoka Dieveniškių bibliotekoje

bibliot-3Gegužės 25 d. mūsų gimnazijos ketvirtokams lietuvių kalbos pamoka vyko Dieveniškių bibliotekoje. Pamoka skirta lenkų rašytojos Marios Konopnickos 180 gimimo metinėms paminėti.bibliot

Bibliotekininkė pristatė mokiniams  rašytojos biografiją ir papasakojo apie įdomiausius poetės gyvenimo etapus, supažindino vaikus su autorės kūryba. Mokiniai skaitė Marios Konopnickos kūrinį apie našlaitę Marytę ir jos draugus nykštukus. Vaikams patiko pamoka kitoje aplinkoje.

Nijolia Narbutienė, lietuvių kalbos mokytoja

„Poezijos pavasario‘‘ šventė Poškonyse

1Gegužės 24 dieną III g klasės mokiniai kartu 9su lietuvių kalbos mokytoja   Julyte Česiuliene dalyvavo „Poezijos pavasario‘‘ šventėje, kuri vyko istorinio regioninio parko lankytojų centre Poškonyse.  Renginyje savo kūrybą skaitė  poetai Mantas Balakauskas, Jurgita Jasponytė, Tomas Petrulis, Vytautas Dailidka, svečias iš Moldovos Dumitru Crudu, dainuojamosios poezijos atlikėjas Povilas Girdenis. Vyko pavasarinių gėlių kompozicijų paroda, į kurią mes nuvežėme net 3 puokštes. Už dalyvavimą parodoje gavome padėkos raštą.

Renginys mums paliko puikų įspūdį, net paskatino daugiau skaityti poezijos kūrinių.

Zbignev Kropa

Nuotraukos Marijos Vasilevskytės,