Spalio 24 d. Tarptautinė klimato kaitos diena

bio-22Mūsų gimnazijos mokiniai puikiai paminėjo Tarptautinę kovos su klimato kaita dieną. 7-12 klasės mokiniai dalyvavo Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine ir pasiekė gerų rezultatų. Tai puiki galimybė pasitikrinti aplinkosaugos žinias ir įgyti naujų.

Biologijos mokytoja Valentina Cvilikbio-2

Gamtos mokslų olimpiada

bio   Į 14 – ąją Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą, kuri šiais metais vyko rugsėjo 23 d., užsiregistravo ir penki mūsų gimnazijos 7-9 klasių mokiniai. Konkurso metu buvo sprendžiamos testinės ir kompleksinės užduotys, sudarytos iš biologijos, chemijos ir fizikos temų klausimų. Mūsų gimnazijos mokiniai Magda Borovska, Edvin Banelis, Patrik Stasiūnas, Emilija Butrimaitė ir Jolanta Budrevič noriai dalyvavo ir parodė savo žinias, gebėjimus ir kompetencijas.

Biologijos mokytoja Valentina Cvilik