Respublikinė metodinė – praktinė STEAM stažuotė – konferencija

stazuote-2Vasario 6 d. biologijos mokytoja metodininkė ir chemijos vyr. mokytoja Valentina Cvilik kartu su fizinio ugdymo vyr. mokytoja Diana Krečiene dalyvavo VGTU licėjaus organizuotoje STEAM stažuotėje „Sėkmingas UTA kompetencijų įgyvendinimas STEAM pagrindu“.

Mokytoja Valentina vedė integruotą biologijos ir prancūzų kalbos pamoką 10 klasės mokiniams tema „Tvarus maisto panaudojimas“. O mokytoja Diana vedė integruotas fizinio ugdymo ir vokiečių kalbos pamokas skirtingoms aštuntokų klasėms tema „Sportavimo nauda man“.stazuote-1

Po pravestų pamokų turėjome galimybę apsilankyti ne tik savo mokyklos, bet ir kitų mokyklų kolegų vedamose pamokose. Viena jų – integruota istorijos – matematikos pamoka apie piramides. Stažuotėje ne tik įtvirtinome turimas žinias, bet ir pasimokėme naujų kalbų bei pasisėmėme idėjų pamokų integravimui ir reflektavimui.

Valentina Cvilik ir Diana Krečienė