Slidinėjimo varžybos Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti

336065721_154231054206158_8832942852465238857_nKovo 14 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tradicinėse Dieveniškių krašto institucijų ir Vilniaus agroekologijos mokymo centro mokinių bei darbuotojų slidinėjimo varžybose, skirtose Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Dalyviai buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes. Mūsų gimnazijos mokiniai varžėsi jauniausiųjų grupėje – iki 15 m.

III vietą užėmė – Angelina Chotuliova, Agnieška Sarulytė, Marius Michalkevič, Danielius Žuras.

II vietą – Dominika Tankovič, Emilija Šulc, Daniel Dvinel, Jurij Davidovič.

I vietą iškovojo – Sabrina Kripak, Patrycja Ruchlevič, Daniel Tankovič, Silvestr Tankovič.

Darbuotojų amžiaus grupėje dalyvavo ir fizinio ugdymo mokytoja Diana Krečienė, kuri su komandos nariais taip pat laimėjo I vietą.

Dar kartą dėkojame Vilniaus agroekologijos mokymo centro filialui „Dieveniškių Simono Karczmaro amatų kiemas” už organizuojamą tradicinį renginį.