Edukacinių konkursų „Olympis 2022 – Rudens sesija“ rezultatai

olympis-2-820x510Dalyvaudami konkursuose mokiniai gali patikrinti savo žinias, pakartoti mokomųjų dalykų medžiagą. Kadangi konkursai vyksta internetu, jie lavina mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius.

10 mokinių dalyvavo 35 dalykiniuose konkursuose. Visi konkursai finansuoti iš  gimnazijos lėšų. Daugiausia mokinių dalyvavo matematikos ir biologijos patikrinime.

Trys mokiniai parodė labai gerus rezultatus trijuose – keturiuose konkursuose. Tai Magda Borovska, Dominika Borovska, Zbignev Kropa. Gerai pasirodė Edvin Banelis, Emilija Butrimaitė, Jolanta Budrevič, Patricija Davidovič. Jie gavo diplomus iš vieno-dviejų konkursų. Sveikiname visus mokinius, dalyvavusius konkurse. Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir I, II, III laipsnio diplomais.

Biologijos mokytoja Valentina Cvilik