5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime ,,Vilnius: Pasaulio paveldo miesto vertybės“

350377167_824348249266162_4377976272995325204_nPaskutinę gegužės dieną 5 ir 6 klasių mokiniai su savo vadovėmis išvyko į Vilnių ir dalyvavo p orientaciniame žaidime ,,Vilnius: Pasaulio paveldo miesto vertybės‘‘. Tai Kultūros paso edukacinis renginys, skirtas Vilniaus įkūrimo 700-osioms metinėms paminėti.  Žaidimas prasidėjo Rotušės aikštėje, kur gidė mokiniams pristatė Vilniaus senamiestį kaip UNESCO Pasaulio paveldo vietovę. Orientacinio žaidimo maršrutas sudarytas taip, kad būtų  galima aplankyti išskirtinius senamiesčio objektus, pasakojančius ypatingas istorijas. Mokiniai, sudarę 2 komandas, ieškojo nurodytų vietų, objektų. Linksmai pasivaikščiojo po Vilniaus senamiestį, paklaidžiojo po senojo universiteto kiemelius ieškodami Observatorijos pastato. Toks žaidimas yra labai aktyvus ir pažintinis.

Mokiniai po aktyvaus pasivaikščiojimo senamiesčio gatvelėmis atsipalaidavo Akropolio ledo arenoje ir pavargę, bet laimingi grįžo namo.

Danuta Staniul, 5 kl. vadovė

Julytė Česiulienė, 6 kl. vadovė