Mokinių išvyka

foto-1Rugsėjo 30 dieną 6 ir 7 klasių mokiniai su savo vadovėmis mokytojomis Danuta Staniul ir Julyte Česiuliene dalyvavo  kultūrinėje pažintinėje veikloje. Mokytojos suplanavo įdomią kelionės programą. Pirmiausia mokiniai dalyvavo Trakų Vokės  dvaro gidės parengtame  orientaciniame žaidime ,,Atrask, pažink, tyrinėk‘‘ (Kultūros paso programa).  Apžiūrėjome grafų Tiškevičių dvaro pastatus, pasigrožėjome puikiu parku, gėlynais, šimtamečiais medžiais. Paskui patekome į Kukurūzų kaimą, kuriame įveikėme kukurūzų labirintą, išbandėme įvairias pramogas.  Toliau važiavome į Aukštųjų Panerių mišką, aplankėme  nacių režimo organizuotų masinių žudynių vietoje pastatytus paminklus, pagerbėme karo metais nužudytų žmonių atminimą.

Kelionė tikrai buvo turininga ir įdomi.

J. Česiulienė, 7 klasės vadovė