Edukacija „Susipažink su Vilniaus televizijos bokštu“

392753029_1870983439964037_3428130293688795178_nSpalio 10 d. 8 klasės ir I g gimnazijos klasės mokiniai kartu su savo klasės vadovėmis Diana Krečiene ir Nijolia Narbutiene dalyvavo edukacijoje „Susipažink su Vilniaus televizijos bokštu“. Vilniaus televizijos bokštas yra aukščiausias statinys šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Televizijos bokštas – tai praėjusio amžiaus 8-tojo dešimtmečio technologinio progreso ir pastatų konstrukcijų inovacijų simbolis. Po sausio 13 dienos įvykių jis tapo ir vienu iš svarbiausių laisvės kovos simbolių.
Mokiniai susipažino su Vilniaus televizijos bokštu, apsilankė televizijos bokšto daiktų muziejuje, Kovos už laisvę muziejuje, kuris primena sausio 13-osios nakties įvykius, kai lietuviai iškovojo nepriklausomybę. Užlipo į besisukanti apžvalgos aikštelę, kurį įkurta 165 metrų aukštyje.
Grįždami namo užsukome į Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centrą, kur apžiūrėjome parodą „Dieveniškių kraštas. 1951-ųjų ekspedicija“.
Mokiniai pastiprino kritinio mąstymo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo ir pilietiškumo kompetencijas.
Nijolia Narbutienė, I g klasės vadovė