Tolerancijos dienos minėjimas

OLYMPUS DIGITAL CAMERATarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų OLYMPUS DIGITAL CAMERAnusikaltimams Lietuvoje įvertinti  jau keturioliktus metus inicijavo lapkričio 16-osios –  Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis  – PAUKŠČIAI.

Lapkričio 9 – 16 dienomis mūsų gimnazijoje per klasių valandėles vyko pokalbiai, diskusijos apie toleranciją, mokiniai peržiūrėjo ir aptarė filmukus ir kiekvienas individualiai sukūrėme savo paukštį. Mokiniai pagaminodaug spalvotų paukščių, kuriuos ,,sutupdė‘‘  į vieną vietą fojė, kad visi galėtume pasižiūrėję įsitikinti,  kad ir mes visi kaip paukščiaiesame skirtingi.

Tolerancijos dieną, lapkričio 16 d., per  3 pertrauką sporto salėje susirinko 0-4 klasės mokiniai, o per 4 pertrauką5 – 12 klasės mokiniai ir pasidaliję į grupes,bendradarbiaudami ir ugdydami vienas kito toleranciją, siekė vieningo tikslo.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė