Valentino diena

KODAK Digital Still CameraVasario 14 dieną gimnazijoje buvo minima Šv. Valentino diena.  Mokiniai ir mokytojai į gimnaziją atėjo pasipuošę, nes buvo diena be uniformos. Mokiniai gimnazijos koridoriuose sutiktiems mokytojams ir draugams į atlapus klijavo popierines širdeles.

Po pirmos pamokos per pertrauką vyko konkursas. Berniukams ir mergaitėms buvo išdalintos širdelių puselės su užrašytais skaičiais. Mokiniams reikėjo rasti kitą savo širdelės pusę .

Per antrąją pertrauką mokiniams ant krūtinės buvo užkabinamos širdelės su įvairiomis kalbomis užrašytais žodžiais  „Apkabink mane“ . Mokiniai perskaitę užrašus vienas kitą meiliai apkabindavo.

Per trečiąją pertrauką mokiniai pirmo aukšto fojė grojant muzikai  galėjo su draugais pašokti.

Po ketvirtos pamokos visi mokiniai susirinko sporto salėje ir  poromis  šoko  ančiukų šokį.

Renginio tęsinys vyko vasario 15 dieną. 16 valandą susirinkę mokiniai  aktų salėje dalyvavo   linksmuose konkursuose.  Ten vyko Valentino dienos istorijos patikrinimas bei  diskoteka.    Visi aktyvūs konkursų dalyviai  buvo vertinami Valentino komisijos ir buvo apdovanoti prizais,  diplomais bei padėkomis.

Santana Choliavskaja, psichologo asistentė