Slidinėjimo varžybos

slidiVasario 15 dieną mūsų gimnazijos slidmokiniai dalyvavo slidinėjimo varžybose, skirtose Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybos vyko Dieveniškių istoriniame regioniniame parke (prie Moko akmens). Komandą sudarė keturi sportininkai – dvi merginos ir du vaikinai. Mūsų gimnazijos komanda – Renata Davliaševič (I g klasė), Viktorija Vasilevskaja (II g klasė), Valdemar Malikas (II g klasė) ir Ernestas Ščiglo (III g klasė) trasoje pasirodė labai gerai ir užėmė II vietą. Mokiniai buvo apdovanoti asmeniniais diplomais bei medaliais. Gimnazijai buvo įteikta padėka už aktyvų dalyvavimą varžybose. Džiaugiamės savo mokinių sėkme ir pasiektu labai geru rezultatu. Dėkojame Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai už kvietimą bei galimybę sudalyvauti varžybose bei puikiai parengtą varžybų trasą ir inventorių.

Kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova