„Knygų labirintas“

labirintasŠių metų sausio, vasario ir kovo mėnesiais 5-7 klasių mokiniai dalyvavo  konkurse „Knygų labirintas“, kuri organizavo gimnazijos bibliotekininkė Tamara Jarmolovič ir lenkų kalbos mokytoja Eliza Paškevič. Konkurso tikslas – sudominti mokinius knygų skaitymu, ypač programine literatūra. Visą tą laiką, kol vyko konkursas, mokiniai laisvalaikiu ir per pertraukas galėjo atlikti daugybę įvairių užduočių. Labai populiarios buvo literatūrinės mįslės (pagal pateiktą tekstą reikėjo atspėti autorių, pateikti citatų, atsakyti į klausimus). Galima buvo naudotis tik bibliotekoje sukaupta literatūra.

Aktyviausi konkurse buvo 7 klasės mokiniai J. Kropa, E. Astramovič, P. Tučkovskij, J. Kovgeraitė.  Baigiamasis renginys vyks mokslo metų pabaigoje. Po jo bus susumuoti rezultatai ir apdovanoti nugalėtojai.

Gimnazijos bibliotekininkė T. Jarmolovič