Vaikų knygos šventė

unnamed2017 m. balandžio 7 d. mūsų gimnazijoje  vyko  Knygos šventė „Mano mėgstamiausia pasaka“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Ši diena buvo pasirinkta pagerbiant  vieną garsiausių pasakų kūrėjų – danų rašytoją Hansą Kristijaną Anderseną.

Šios šventės tikslas – įkvėpti, paskatinti vaiką, paauglį, jaunuolį skaityti,mylėti knygas ir atkreipti daugiau dėmesio į vaikų literatūrą.

Šventėje dalyvavo 1-4  klasių mokiniai.Mokiniai susipažino su rašytojo H. K. Anderseno biografija ir kūryba, piešė savo mėgstamų pasakų herojus, deklamavo eilėraščius, dainavo, sprendė mįsles. 6-10 klasių mokiniai  savo jauniesiems  draugams suvaidino pasaką ,,Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Pirmos klasės mokiniai buvo priimti į gimnazijos skaitytojų gretas. Jie deklamavo savo mėgstamus eilėraščius. Gimnazijos bibliotekininkė Tamara Jarmolovič  supažindino su bibliotekos taisyklėmis, įteikė pirmokams Gerojo skaitytojo knygele.

Šventė buvo smagi ir įdomi. Už aktyvų dalyvavimą knygos šventėje mokiniai gavo dovanėlių ir saldumynų.

Gimnazijos bibliotekininkė Tamara Jarmolovič