Akcija DAROM 2017

daromAkcijos  tikslas – dar kartą suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą, atkreipti dėmesį į taršos ir aplinkosaugos problemas.Mūsų gimnazijos  5 – 10 klasių mokiniai kartu su savo klasės vadovais bei kitais mokytojais kaip ir kiekvienais metais prisijungė prie  šios akcijos, kadangi tai tinkama proga talkoje mokyti vaikus vertinti švarą, tvarką, grožį ir sveikatingumą.

Darbo ir geros nuotaikos tikrai netrūko. Tad susirinkę mokiniai valė aplinką nuo šiukšlių, tuo  įrodydami, kad tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys mūsų gamta. Tvarkomose teritorijose buvo galima rasti visko: maišelių, popieriaus atliekų, skardinių, butelių – kurie tikrai nesuteikia grožio mūsų miestui.

Galima pasidžiaugti, kad vis dėlto akcijos iškelti tikslai yra įgyvendinami, nes pastebime, kad kiekvienais metais šiukšlių randama vis mažiau. O tai reiškia, kad mūsų darbas nėra beprasmis.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė