Gimtosios kalbos ir lietuvių kalbos puoselėjimo diena

img_5635Vasario 25 d. mūsų gimnazijoje buvo skirta gimtosios kalbos ir lietuvių kalbos puoselėjimui. Šios dienos tikslas ugdyti meilę ir pagarbą gimtąjai lenkų ir lietuvių kalboms.

Tą dieną pradinių klasių mokiniams buvo pasiūlytos įvairios veiklos: skaidrių apie lietuvių ir lenkų kalbas pristatymai, edukacinių filmų peržiūros ir aptarimai, viktorina, kurios metu komandos rungtyniavo prisimindamos daug svarbių faktų apie Lietuvą.

Renginio pabaigoje moksleiviai turėjo surašyti gražiausius žodžius kalbai ant spalvoto popieriaus širdelių ir iš jų suklijuoti Lietuvos valstybės simbolį – vėliavą.

Lietuvių kalbos mokytoja Nijolia Narbutienė