Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 8 d. Dieveniškių laisvalaikio salėje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas ,,Meilės žodžiai Žmogui ir tėvynei‘‘, kurį parengė mūsų gimnazijos mokiniai, vadovaujami  lietuvių kalbos mokytojos Julytės Česiulienės ir muzikos mokytojos Gražinos Papachinos.

Jau 29-eri metai praėjo nuo tų įvykių, kurie jau virto istorija. Kasmet švenčiame svarbias mūsų istorijos datas, kalbame apie Tėvynę, prisimename didvyrius, iškovojusius mums Laisvę. Pagrindinė šių metų šventės tema – meilė, nes, programos rengėjų nuomone,  Meilė ir Tėvynė yra susiję dalykai ir jei  Meilės Žmogui bus daugiau, bus daugiau Meilės ir Tėvynei. Mokiniai deklamavo posmus iš Šventojo Rašto, lietuvių poetų eilėraščius, dainavo dainas.

Renginyje dalyvavo Dieveniškių seniūnė Česlava Marcinkevič , Dieveniškių parapijos kunigas klebonas Domas Valančiauskas, laisvalaikio salės direktorė Teresa Plotnikova, mūsų gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja, Dieveniškių ,,Ryto‘‘ gimnazijos direktorė Lolita Mikalauskienė,  Dieveniškių pasienio užkardos atstovai,  miestelio gyventojai, abiejų gimnazijų mokiniai ir mokytojai.  Svečiai palinkėjo visiems meilės, sėkmės, stiprybės, vienybės, tikėjimo ateitimi, šventinės nuotaikos.

Erika Vasilevskytė, IV g kl. mokinė