Pamoka „Grafika ant ratų“

image0000001Įgyvendinant Kultūros paso projektą, kovo 18 d. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijoje vyko netradicinė pamoka „Grafika ant ratų“, kurią vedė grafikė Jurgita Minčinauskienė.

Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę išmėginti lino raižinius. Pirmiausia ant linoleumo gabalėlių nupiešėme savo vardo pirmą raidę ir dekoravome ją ornamentais. Paskui raižymo kaltukais turėjome išpjauti tuos paveikslėlius. Paruoštus paveikslėlius dėjome į specialų prietaisą, kuris skirtas raižinių spausdinimui, ir spausdinome. Kiekvienas mokinys gavo savo vardo raidę, atspausdinta ant balto ir spalvoto popieriaus. Darbeliai gavosi labai gražūs.

Veikla mokė kantrybės ir susikaupimo. Džiaugiamės susipažinę su grafikos pagrindais.

Magda Borovska, 3 klasės mokinė