Lietuvių kalbos diena

img_5726Vasario 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko lietuvių kalbos diena „Lietuva – mažytis mano kraštas“. Ši diena buvo skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti.

Lietuvos gimtadienį pradinukai šventė kaip tikri Lietuvos piliečiai – iškilmingai sugiedojo Tautišką giesmę. Diena prasidėjo pokalbiu apie laisvę, ką mums reiškia būti laisviems. Vėliau žiūrėjome informacinį filmą apie Lietuvą, jos dabartį. Mokiniai susipažino ir su tautos istorine praeitimi, kokį sudėtingą kelią Lietuva nuėjo nuo akmens amžiaus iki Lietuvos nepriklausomybės dienos. Pradinukai atliko  įvairias užduotis: sprendė kryžiažodžius, tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, dėliojo dėliones, atsakinėjo į pateiktus klausimus apie Lietuvą, dainavo apie gimtąjį kraštą, laisvę.

Šia veikla siekėme ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinį pažinimą, puoselėti meilę savo gimtajam kraštui.

Nijolia Narbutienė, lietuvių kalbos mokytoja