Projektas ,,Sveikata mūsų rankose“

sveikata-usuMūsų gimnazijos bendruomenė nuo 2016 m. vasario mėn. OLYMPUS DIGITAL CAMERAiki lapkričio mėn. dalyvavo sveikatos projekte ,,Sveikata mūsų rankose“, kurį iš dalies finansavo Šalčininkų rajono savivaldybė.

Projekto tikslas buvo ugdyti mokinių ir jų tėvų teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, pratinti sveikai maitintis, skatinti mokinius ir jų tėvus aktyviai ir prasmingai poilsiauti.

Projekto metu buvo vykdomi užsiėmimai, skirti mitybos įgūdžiams  formuoti – ,,Sveikos mitybos taisyklės ir jų svarba“, ir ,,Ar sveikai maitinuosi? “, vyko  stalo teniso ir virvės traukimo varžybos. Kiekvieną dieną per ilgąją pertrauką kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova su mokinių savivalda bei skautais, kuriuos kuruoja socialinė pedagogė oklAnželika Moroz, organizavo aktyviąsias pertraukas. Jų metu vyko žaidimai, estafetės, užsiėmimai, ugdantys mokinių gerumą, pagarbą, toleranciją ir t.t.OLYMPUS DIGITAL CAMERA Siekėme ir skatinome mokinius būti fiziškai aktyvius, linksmus, pailsėti nuo protinės veiklos. Mokslo metų pabaigoje, kai mus džiugino šilti orai, organizavome turistinį žygį dviračiais  po Dieveniškių istorinį regioninį parką.

Šis projektas visiems dalyviams suteikė gerų įspūdžių, naujų žinių bei daug naudos. Mokiniai tapo labiau motyvuoti sveikai, prasmingai gyventi, pasirinkti laisvalaikį. Įgytas sporto inventorius, kuris padės ir toliau skatinti mokinių fizinį aktyvumą.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė