Kalėdų šventė suvienija visus į vieną šeimą

kaleduGruodžio 23-ią, paskutinę dieną prieš žiemos atostogas, gimnazijos bendruomenė susibūrė į vieną didelę šeimą, kad kartu švęstų  gražiausią metų šventę – šv. Kalėdas. Į renginį atvyko daug svečių: Dieveniškių parapijos klebonas Domas Valančauskas su seseria  Maryte,  Dieveniškių seniūnė Česlava Marcinkevič, Dieveniškių laisvalaikio salės direktorė Teresa Plotnikova, mokinių tėvai, mokytojai senjorai, buvę darbuotojai. Susirinkusiems į šventę  mokiniai paruošė Jėzaus gimimo istorijos vaidinimą, mergaičių choras giedojo kalėdines giesmes, o šokėjų  grupė parodė angelų šokį.

Po mokinių pasirodymo kunigas Domas pakvietė visus  prie bendros maldos, po kurios visi dalijosi kalėdaičiais.

Kalėdos – tai metas, kai visi drauge – mokiniai, mokinių tėvai, mokytojai ir  darbuotojai – buvome kartu skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą. Kalėdų šventė suvienija visus.

Nuoširdžiai dėkoju visiems padėjusiems surengti Kalėdų šventę mūsų gimnazijoje. Gražių ir šiltų švenčių!

kaledu-2

kaledu-3