Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti“

Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti kuo efektyviau sumažinti naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos, naujų mirčių nuo AIDS! Mūsų gimnazijoje buvo suorganizuotas protmūšio žaidimas. Apie planuojamą iniciatyvą buvo informuota bendruomenė bei pakviesti Adomo Mickevičiaus ir „Ryto“ gimnazijų III – IVg klasių mokiniai, darbuotojai ir mokytojai. Jie subūrė 4 komandas. Šią dieną visi buvo pakviesti įsisegti „Raudonus kaspinus“. Mokyklos biologijos mokytoja Valentina Cvilik papasakojo, kokia proga vyks šis žaidimas, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Mokyklos bendruomenė išgirdo daug naudingos ir įdomios informacijos. Buvo pateikta 10 klausimų. Į dalį klausimų pavyko atsakyti nesunkiai, tačiau liko ir neįveikiamų. Visi dalyviai aktyviai aptarinėjo galimus atsakymus. Labai nedideliu skirtumu protmūšį laimėjo „Ryto“ gimnazijos IVg kl. mokinių komanda. Visi dalyviai gavo simbolines dovanėles.

Biologijos mokytoja metodininkė Valentina Cvilik