Anglų kalbos viktorina „English is fun“

viktorinaŠalčininkų r. Eišiškių gimnazija balandžio 11 dieną  viktorina-2organizavo anglų kalbos viktoriną „English is fun“  2-4 klasių mokiniams. Viktorinoje dalyvavo aštuonios  Šalčininkų r. gimnazijos tame tarpe ir mūsų gimnazijos 2-4 klasių mokiniai. Kiekviena komanda turėjo atlikti namų darbą, paruošti  komandos prisistatymą ir pavadinimą (angliškai). Mūsų komandos pavadinimas buvo „Rainbow“, prisistatymui mokiniai paruošė trumpą pasikalbėjimą tarpusavyje  ir dainelę „At the park“. Mokiniai labai stengėsi, ruošėsi su nekantrumu laukė šios dienos. Po prisistatymo komandos atliko įvairias užduotis.

Mūsų gimnazijos komanda buvo apdovanota padėkos raštu už dalyvavimą viktorinoje ir kiekvienas komandos narys gavo po dovanėlę. Sprendžiant iš pokalbio su mokiniais, jie nenusiminė, kad neužėmė jokios vietos: Emilija „ Mokytoja, mes neesame pirmi, bet neesame ir paskutiniai ir tai yra gerai, mes turime dar daugiau stengtis!“

Tikimės, kad pradinių klasių mokinių anglų kalbos viktorina „English is fun“ įgaus vis didesnį susidomėjimą ir svarbą. Ji parodo, kad jaunas žmogus, besimokydamas dar tik pagal pradinio ugdymo programą, jau turi savo besiformuojančius prioritetus, siekius ir suvokia, kad anglų kalbos žinios yra svari ateities perspektyva.

Anglų kalbos mokytoja Ana Bandalevič

Erdvinis kinas

20190322_104603Penktadienį  kovo 21 d. mus aplankė erdvinis kinas su labai įdomia programa, o žiūrėjome mes filmą apie planetas, apie žvaigždėtą dangų, apie povandeninį  pasaulį. Su tomis įdomybėmis mus supažindino robotas Eugenijus Pienininkas.

Su savo klasės draugais gulėjome ištiestuose kėdutėse ir stebėjome pasaulio grožybes dideliame 5 metrų aukščio sidabriniame kupole.

Tokį filmą žiūrėjome pirmą kartą ir jis mums labai patiko.

Patrik Stasiūnas, 4 klasės mokinys.