Šiandien minime tarptautinę nerūkymo dieną

foto-1Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį (šiais metais – lapkričio 17-ąją) minima tarptautinė nerūkymo diena, kuri yra puiki proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui.

Mūsų gimnazijos mokiniai šią dieną paminėjo išklausydami informaciją apie rūkymo žalą, poveikį ir pasekmes. Prezentaciją paruošė ir pristatė IV g klasės mokiniai.

5-7 klasių mokiniai savo žinias pritako atsakynėdami į viktorinos klausimus. Geriausiai pasirodė septintokai.foto-2

Tikime, kad tarptautinė nerūkymo diena gali būti dar viena puiki proga savo artimuosius, draugus paskatinti atsisakyti šio žalingo įpročio bei padrąsinti ir motyvuoti dar dvejojančius.

Valentina Cvilik, biologijos mokytoja metodininkė