Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

aids-1Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena, minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti kuo efektyviau sumažinti naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos, naujų mirčių nuo AIDS!

aids-2

Mūsų gimnazijoje šiandien buvo paminėta Pasaulinė AIDS diena. Renginyje dalyvavo  Adomo Mickevičiaus ir „Ryto“ gimnazijų I – IVg klasių  mokiniai. Jie subūrė 3  komandas. Šią dieną visi buvo pakviesti įsisegti „Raudonus kaspinus“. Mokyklos biologijos mokytoja Valentina Cvilik papasakojo, kokia proga vyksta šis renginys, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Gimnazistai  išgirdo daug naudingos ir įdomios informacijos. Buvo pateikta daug įdomių užduočių. Į dalį klausimų pavyko atsakyti nesunkiai, tačiau liko ir neįveiktų. Visi dalyviai aktyviai aptarinėjo galimus atsakymus. Nugalėtojai  gavo simbolinių dovanėlių.

Biologijos mokytoja metodininkė Valentina Cvilik