Užsiėmimas apie karjerą

20170323_092201Kovo23  d. Šalčininkų teritorinės darbo biržos 20170323_094244Jaunimo darbo centre vyko profesinio informavimo užsiėmimas Adomo Mickevičiaus  gimnazijos mokiniams. Renginio metu gimnazijos moksleiviai buvo supažindinti su Jaunimo darbo centru bei jo teikiamomis paslaugomis. Taip pat mokiniai apsilankė Atviroje jaunimo erdvėje ir sužinojo, kokios veiklos siūlomos. Profesinio orientavimo renginio metu diskutavome, kodėl svarbu pažinti save, kokie būdai gali padėti surasti savąjį kelią ir kokius įgūdžius sėkmingiems darbuotojams reikia pradėti ugdyti dar mokyklos suole. Užsiėmimo metu mokiniai susiskirstė į tris grupes ir iš pateiktų užuominų 20170323_095841turėjo suprasti, apie kokią profesiją yra kalbama. Moksleiviai aktyviai dalijosi žiniomis su savo komandos nariais. Aptarėme rašytojų profesiją, nes, kovo trečiąją minima Tarptautinė rašytojų diena. Mokiniai taip pat domėjosi, kokių profesijų atstovų labiausiai laukia šalies darbdaviai.

Regina Šilobritienė, 8 kl. vadovė