Šeimos šventė

20170525_114335Gegužės vidury, tarp dviejų gražiausių švenčių- visai neseniai minėtos motinos dienos ir atartėjančios tėvo dienos-švenčiama Šeimos diena. Šiai progai gegužės 25 d.  mūsų gimnazijos mokiniai pakvietė savo tėvelius į šventinį koncertą. Koncerte visi vaikai stengėsi kuo geriau pasirodyti – šoko, dainavo. Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, akys atrodė laimingos. Tėveliai gausiais aplodismentais dėkojo vaikams už pasirodymus. Gražiais ir prasmingais žodžiais šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja.

Kiekvienam šeima turėtų būti saugumo, laimės ir ramybės vieta. Šis renginys patvirtino, kad šeimą turime branginti ir saugoti.

Visų tėvų vardu dėkoju mokiniams, klasių vadovams, choreografijos ir muzikos mokytojoms už puikią šventę. Esame viena didelė, graži šeima.

Danuta Sobol, klasės vadovų metodinės grupės pirmininkė