Eilinių mokslo metų pabaiga

10-klAtėjo mokslo metų pabaiga. Šia proga mūsų gimnazijos 5-8, IG – IIIG klasių mokiniams vyko paskutinės 2016-2017 mokslo metų  dienos šventė. Kad šventė būtų dar įspūdingesnė IG klasės mokiniai paruošė  koncertą savo gimnazijos draugams bei mokytojams. Danuta Anichovskaja, gimnazijos direktorė, padėkojo mokytojams ir mokiniams už vaisingą darbą ir padėkojo  jaunimui už  pasiektus rezultatus, palinkėjo gerų atostogų.

Kiekvienas, kuris pasiekė aukščiausią mokymosi rezultatą, laimėjo apdovanojimus sporto varžybose, įvairiuose konkursuose, dalykų olimpiadose arba aktyviai dalyvavo  mokyklos gyvenime, buvo apdovanotas  atminimo diplomais.

Linkime mokytojams, mokiniams ir mokyklos darbuotojams ramių ir saugių  atostogų.

Anželika Moroz, socialinė pedagogė

Paskutinis skambutis

Gegužės 24 d. paskutinį kartą nuskambėjo mokyklinis skambutis IV g klasės mokiniams. Abiturientams muzikinius sveikinimus dovanojo jų jaunesnieji draugai. Mokiniai šokiais  priminė mokykloje praleistą laiką.

Pasibaigus šventinei programai, abiturientus iškilmingai išlydėjo pirmokai.

Linkime abiturientams ne tik sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus, tačiau ir atrasti savąjį kelią.

III g klasės mokiniai

Šeimos šventė

20170525_114335Gegužės vidury, tarp dviejų gražiausių švenčių- visai neseniai minėtos motinos dienos ir atartėjančios tėvo dienos-švenčiama Šeimos diena. Šiai progai gegužės 25 d.  mūsų gimnazijos mokiniai pakvietė savo tėvelius į šventinį koncertą. Koncerte visi vaikai stengėsi kuo geriau pasirodyti – šoko, dainavo. Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, akys atrodė laimingos. Tėveliai gausiais aplodismentais dėkojo vaikams už pasirodymus. Gražiais ir prasmingais žodžiais šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja.

Kiekvienam šeima turėtų būti saugumo, laimės ir ramybės vieta. Šis renginys patvirtino, kad šeimą turime branginti ir saugoti.

Visų tėvų vardu dėkoju mokiniams, klasių vadovams, choreografijos ir muzikos mokytojoms už puikią šventę. Esame viena didelė, graži šeima.

Danuta Sobol, klasės vadovų metodinės grupės pirmininkė